19 paź
admin

Idealne pośladki to 12 tygodniowy program, który powstał specjalnie dla kobiet, które chcą w skuteczny sposób nadać wymarzone kształty swoim pośladkom.

Po wielu latach pracy z kobietami wypracowałem własny model pracy w oparciu o nowoczesne metody, które znajdują swoje potwierdzenie w nauce i badaniach. W ebooku przygotowałem ćwiczenia i ich modyfikacje oraz programy treningowe, które przynoszą świetne efekty już w ciągu 12 tygodni. Jak się okazuje kształtowanie pośladków wcale nie jest takie łatwe. Jest to bardzo specyficzny mięsień, który wymaga właściwego podejścia. Wiele kobiet uskarża się na to, że ich pośladki nie są jędrne lub nie czują ich w trakcie ćwiczeń.⠀Dzięki mojemu programowi dowiesz się gdzie leżą najczęstsze błędy i jak trenować, aby w końcu czuć pośladki.⠀

Zagadnienia, które poruszam w ebooku to:⠀

1) Budowa pośladków – anatomia

2) Czucie pośladków

3) Objętość treningowa

4) Trening siłowy

5) Odżywianie

6) Taśma do treningu pośladków

7) Plan treningowy na pośladki⠀

Program treningowy składa się z 3 planów treningowych, które realizujesz przez 12 tygodni. Do wykonania programu niezbędny jest dostęp do siłowni. Potrzebujesz tylko sztangi, hantli, wyciągu dolnego, piłki fitness oraz taśmy do treningu pośladków, na którą otrzymasz extra rabat po zakupie ebooka.

Każdy plan zawiera szczegółowy opis zasad oraz filmy wideo, na których tłumaczę dokładnie jak wykonywać prawidłowo każde ćwiczenie. Oprócz ćwiczeń na pośladki załączam także ćwiczenia na mięśnie brzucha.

⠀Dodatkowo otrzymasz ode mnie bonusowe filmy wideo związane z tematyką pośladków i treningu.

Otrzymujesz także moją opiekę i wsparcie. Nie zależy mi tylko na tym, abyś kupiła poradnik i tyle. Chcę maksymalnie pomóc Ci w osiągnięciu efektów, po które przyszłaś wybierając mój program. Dlatego możesz zawsze liczyć na moją pomoc w trakcie realizacji programu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.