POZNAJ OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Dawid jest trenerem który wie co robi, dąży razem ze mną do wyznaczonych celów i pomaga mi zawsze w tym czego potrzebuję. Mistrzostwo Polski to w bardzo dużej mierze Jego zasługa i mam nadzieję, że to nie będzie nasz jedyny tytuł. Zawsze słucha moich próśb i przygotowuje trening do moich aktualnych potrzeb. Treningi dały mi dużo szybkości, ale także świadomość swojego ciała. Moim zdaniem jest super trenerem, z mega podejściem, a oprócz tego widać, że sam się rozwija i zaraża tym swoich podopiecznych.

Zosia


Treningi z Dawidem dały mi ogromną motywację, to wynika z Jego osiągnięć sportowych i z formy którą prezentuje. Patrząc na Jego atletyzm i na to co potrafi zrobić sportowo można być pewnym, że ma się do czynienia z prawdziwym sportowcem. Efekty treningu siłowego bardzo mnie zaskoczyły. Poprawiłem wyskok o około 20 cm. Dawid posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną. Jest więc trenerem, który zna teorię i popiera ja w praktyce będąc przykładem dla innych.

Maciej


2 stycznia 2015 roku podjąłem decyzję w sprawie swojego wyglądu oraz samopoczucia. Przez okres pierwszych miesięcy było bardzo trudno. W trakcie treningów doradzał mi Dawid. Okazało się iż posiada on niesamowitą wiedzę na temat struktury ciała i założeń interpersonalnych. Zacząłem więc korzystać z treningów personalnych. Tam dowiedziałem się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W przeciągu jednego roku schudłem 12 kilogramów. Nabyłem masy mięśniowej kosztem tłuszczowej. Zdobyłem własne niesamowite rekordy, które są tylko i tylko moje. Trener ten dostosował trening wysłuchując uwag na temat mojego zdrowia, tak aby nie zrobić mi krzywdy. Piszę to dlatego, iż jestem chory na serce. Trener ten jest osobą tak wspaniałą i kompetentną w działaniu, iż poleciłem go własnej żonie. Moja ukochana schudła ponad 30 kg i jest bardzo zadowolona ponieważ nie ma tzw. efektu jojo.

Hirek


Walczę zawodowo w MMA (mieszane sztuki walki) . Jestem zawodnikiem największej europejskiej organizacji KSW. Współpracę z Dawidem zacząłem podczas już zawodowej kariery i pomaga mi w przygotowaniu motorycznym. Moja siła eksplozywna  moc i stabilność się poprawiły dzięki treningom z Bratem. Dlaczego polecam Dawida? Ciągle i uparcie dąży ku samodoskonaleniu i rozwojowi. Nie zatrzymuje się w miejscu tylko nieustannie poznaje nowe metody treningowe i się kształci gdzie większość stoi w miejscu.

Mariusz


Jako że nie mam możliwości treningu na żywo tylko online to w niczym to nie przeszkadza, ponieważ zawsze mogę się spytać o jakieś ćwiczenie i trener zawsze odpowie wyczerpująco. Odkąd zacząłem robić Jego plan zaczęły się pojawiać efekty najpierw w postaci łatwości wykonywania niektórych ćwiczeń, a następnie przełożyło się to na wyskok. Wyskok poprawiłem o około 10 cm przez 3 miesiące wspólnej pracy. Jako trener naprawdę daje dużą motywację i chęć do dalszego działania. Podchodzi bardzo profesjonalnie do treningów.

Karol


Zacząłem chodzić na treningi przede wszystkim żeby poprawić wyniki w pływaniu. Osiągam coraz lepsze czasy. Pracujemy razem nad mięśniami które przyczyniają się do sukcesów. Efekty ujawniły się na mistrzostwach polski w marcu, gdzie zdobyłem srebrny medal. Według mnie masz bardzo duża wiedzę m.in o jedzeniu czy odżywkach. Gdyby nie Twoje informacje, nie kupiłbym odżywek których aktualnie używam. Atmosfera na treningach jest zawsze pozytywną, można się na prawdę uśmiechnąć wchodząc na siłownię. Podejście jest bardzo dobre, wsparcie trenera jest dla zawodnika bardzo ważne, a tu tego nie brakuje.

Kuba


Współpracę z Dawidem oceniam na 10 w skali do 10. Jest On w stałym kontakcie z podopiecznymi, a na odpowiedź nie trzeba długo czekać. Podchodzi do każdego indywidualnie i profesjonalnie , co sobie bardzo cenię i dlatego współpracuje z nim a nie z innymi trenerami. Od kiedy trenujemy razem poprawiłem wyskok o ponad 30 cm w ciągu około 6 miesięcy!

Kacper


Dawid to mega pozytywna osoba, która nigdy nie narzeka i nie marudzi.  Troszczy się o swoich podopiecznych regularnie pisząc i sprawdzając jak idą postępy. Zawsze odpowiada na każde moje pytanie. Kiedyś ledwo potrafiłem doskoczyć do tablicy, a dziś łapię obręcz za każdym razem. Jednak najbardziej cieszy mnie poprawa motoryki, dzięki której dostałem się do drużyny koszykarskiej, co zawdzięczam właśnie Dawidowi. Cieszę się, że poznałem  tego trenera i kibicuje mu w jego sportowym rozwoju

Mateusz


Treningi z Dawidem dały mi ogromną wiedzę na temat tego nad czym pracujemy czyli wyskokiem, co się liczy, nad jakimi partiami mięśni należy się skupić. Efekty oceniam na ogromny plus, bo przez krótki okres można zauważyć dosyć sporą różnicę, i to nie tylko jeśli chodzi o wyskok ale i o szybkość. Jego podejście jest też fajne, bo treningi są luźne, można się pośmiać, nie ma wielkiej spiny no i... interesuje się on osiągnięciami podopiecznych.

Szymon


Treningi z Dawidem to sama przyjemność. Przede wszystkim doceniam Jego profesjonalność i indywidualne podejście. Efekty kilku miesięcy naszej wspólnej pracy są zadowalające. Ćwiczenia, które wykonuję na każdym treningu nie tylko wzmacniają moją siłę fizyczną, ale również dodają pewności siebie.

Gabi


Obraz