POKAZ WSADÓW WRAZ Z ROZMOWĄ MOTYWACYJNĄ

ZARAŹ SIĘ PASJĄ!

W myśl tego hasła prowadzę profesjonalne pokazy wsadów, na których prezentuję swoje umiejętności. Nigdy nie idę na łatwiznę, więc na każdym pokazie możecie spodziewać się trudnych prób. Uwielbiam energię, która niesie mnie na pokazach.


Najczęściej łączę pokazy wraz z rozmową motywacyjną z młodzieżą, na której poruszam bardzo ważne zagadnienia, które mają za zadanie zmotywować młodzież i dać im do zrozumienia, że świat stoi otworem i każdy z nas może spełniać swoje marzenia. Wierzę, że swoją energią jestem w stanie uwierzyć każdemu, że może żyć lepiej.


Poruszam także kwestie treningowe i zawsze chętnie dzielę się wiedzą prezentując kilka ćwiczeń czy to na wyskok, szybkość czy sprawność.


Moje pokazy wsadów doskonale sprawdzą się zatem w szkole, na różnych wydarzeniach sportowych, podczas turniejów koszykarskich, na których taki pokaz to tzw. wisieńka na torcie.

Swoje umiejętności mogę zaprezentować również na teledysku czy różnych klipach, w których przydałby Ci się ktoś kto wysoko skacze ( jak to miało miejsce w oficjalnym klipie do NBA 2K17, w którym wystąpiłem gościnnie dla 2 Sławy, Kuban oraz Mielzky- „Się gra, się ma” 


Jestem otwarty na każdą formę współpracy, dlatego nie zastanawiaj się i napisz, a zobaczysz jak fajne rzeczy możemy wspólnie stworzyć.CENA: USTALANA INDYWIDUALNIE

Obrazek


Jesteś zainteresowany pokazem? Napisz!
Captcha