Witaj. Nazywam się Dawid Mazur. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Znajdziesz tu wsparcie i energię jakiej szukasz od dawna!

 Już od kilku lat prowadzę treningi indywidualne oraz zajęcia grupowe, a także układam plany treningowe, dzięki którym pomogłem już wielu osobom osiągnąć ich wymarzone sylwetki.W 2016 roku wygrałem prestiżowy plebiscyt na najlepszego trenera regionu. Moi rekordowi klienci zgubili odpowiednio 31 i 23 kg (ich przemiany znajdziesz w zakładce METAMORFOZY). 

Moja specjalność to trening pośladków, wyrzeźbienie brzucha, spalanie tkanki tłuszczowej oraz tematyka związana z treningiem wyskoku. W tych dziedzinach nie ma dla mnie tajemnic.

Dzięki jednemu z najbardziej prestiżowych kursów na świecie w tematyce sportu prowadzę treningi z zawodnikami wielu dyscyplin. Prowadziłem również zespoły koszykarskie męski i żeński, a także dziecięcy klub. Przygotowuję indywidualnie młodych sportowców do zawodów (mogę pochwalić się mistrzynią Europy w Karate i wielokrotną mistrzynią Polski), wicemistrzem Polski w pływaniu i zawodnikami, którzy regularnie są powoływani do Kadr Polski oraz osiągają sukcesy na arenie europejskiej i światowej).

Pomagam cieszyć się zdrowiem, szczupłą zadbaną sylwetką, pozbyć się dolegliwości bólowych, zostać elitarnym sportowcem, a także zdrowo się odżywiać. Zajęcia grupowe prowadzę w autorski sposób w oparciu o najnowszą wiedzę - tak, aby w jak najkrótszym czasie spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i napędzić metabolizm.

Obrazek

SPECJALIZACJE TRENINGOWE

-trening redukujący masę ciała oraz tkankę tłuszczową
-trening na jędrne pośladki
-trening modelujący sylwetkę
-trening przywracający sprawność i zmniejszający dolegliwości bólowe
-trening sportowy indywidualny oraz zespołowy (poprawa szybkości, skoczności, sprawności, dynamiki)
-trening zwiększający siłę
-trening stabilizacyjny mięśni brzucha
-trening rozciągający i mobilizacyjny
-trening z dziećmi i młodzieżąPASJA

Jako czołowa postać w Polsce regularnie rywalizuję w konkursach wsadów do kosza w kraju jak i Europie w gronie najlepszych na świecie. Wykonuję również pokazy wsadów, na których olbrzymi nacisk kładę na motywację u dzieci. Mając 178 cm wzrostu wytrenowałem wyskok na poziomie 110-120 cm. Niski wzrost motywuje mnie do działania i w ten sposób próbuje zachęcić innych do ciężkiej pracy nad sobą, jaką sam wykonuję każdego dnia. Nigdy nie przestanę trenować. Wychodzę z założenia, że przykład idzie z góry, dlatego ciągle udoskonalam swoje wyniki i wprowadzam nowoczesne techniki treningowe, aby móc później aplikować je swoim sportowcom.

Obrazek
Obrazek
Obrazek