GUMA DO TRENINGU NA POŚLADKI

HIT W TRENINGU POŚLADKÓW

Witajcie drogie Panie , bo to głownie Wy będziecie korzystać z moich taśm.

Otóż po wielu testach i sprawdzaniu, które taśmy są najlepsze na trening pośladków znalazłem w końcu takie, które są DOSKONAŁE i jako PIERWSZY W POLSCE wprowadziłem taki produkt na rynek. Od kiedy tylko sam zacząłem używać tych gum ściągając je zza granicy zawsze marzyłem, abyście również i Wy miały taką możliwość. I dokonałem tego.

Po wielu miesiącach testów wyprodukowałem dla Was gumy, które wprowadzą absolutną rewolucję w Waszych treningach na pośladki. Gdy tylko raz użyjecie moją taśmę to przekonacie się, że  działanie zwykłych mini bandów jest wręcz nieodczuwalne.

Od kilku miesięcy gumy te biją rekordy sprzedaży w Ameryce. Teraz możesz kupić je w Polsce nie martwiąc się o wysokie koszty wysyłki zza granicy oraz o to czy paczka dojdzie.

Moja taśma zwiększa niesamowicie czucie pośladków zwiększając ich zaangażowanie w trakcie ćwiczeń. Jest z doskonałych materiałów, które nie wywołują alergii na skórze. Dodatkowo nie zsuwają się z nóg, nie obcierają ich oraz nie pękają tak jak taśmy lateksowe.

Z taką taśmą wykonując trening nawet w domu bez obciążenia w ciągu 30 minut sprawisz, że pośladki będą płonąć! Gwarantuję Ci to.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie  zestaw kilkudziesięciu darmowych ćwiczeń i przykładowy trening na pośladki w formie wideo!

Dzięki temu możesz urozmaicić swoje treningi siłowe o treningi na pośladki w domu, gdy zabraknie Ci czasu wiedząc dokładnie co robić oszczędzając w ten sposób czas na szukanie ćwiczeń. Ja prezentuje Ci tylko te skuteczne i te, które działają.

Cieszę się niesamowicie, że udało mi się stworzyć dla Was taki produkt.  Z całego serca zależy mi, abyście mogły osiągać jak najlepsze efekty i kształtować pośladki dokładnie tak jak tego chcecie. Z moją gumą zrobicie to zdecydowanie szybciej

Gumy posiadają rozmiary M oraz L.   Dla osób średnio zaawansowanych najlepszy będzie rozmiar M. Na początek najlepiej sprawdzi się  się rozmiar L - nauczysz się czucia mięśniowego i przestaniesz czuć tak mocno nogi podczas ćwiczeń.

W przypadku wątpliwości warto posiadać różne rozmiary, ponieważ dzięki temu wzrasta możliwość zastosowania gum w zależności od ćwiczeń.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie zupełnie za darmo przykładowe treningi z gumą oraz zestaw prawie 40 najskuteczniejszych ćwiczeń, dzięki czemu samodzielnie skomponujesz swój ulubiony trening

Aby zakupić gumę kliknij tutaj SKLEP i wybierz gumy

Obrazek
Obrazek