GUMA DO TRENINGU NA POŚLADKI

HIT W TRENINGU POŚLADKÓW

Witajcie drogie Panie , bo to głownie Wy będziecie korzystać z moich taśm.

Otóż po wielu testach i sprawdzaniu, które taśmy są najlepsze na trening pośladków znalazłem w końcu takie, które są DOSKONAŁE i jako PIERWSZY W POLSCE wprowadziłem taki produkt na rynek. Od kiedy tylko sam zacząłem używać tych gum ściągając je zza granicy zawsze marzyłem, abyście również i Wy miały taką możliwość. I dokonałem tego.

Po wielu miesiącach testów wyprodukowałem dla Was gumy, które wprowadzą absolutną rewolucję w Waszych treningach na pośladki. Gdy tylko raz użyjecie moją taśmę to przekonacie się, że  działanie zwykłych mini bandów jest wręcz nieodczuwalne.

Od kilku miesięcy gumy te biją rekordy sprzedaży w Ameryce. Teraz możesz kupić je w Polsce nie martwiąc się o wysokie koszty wysyłki zza granicy oraz o to czy paczka dojdzie.

Moja taśma zwiększa niesamowicie czucie pośladków zwiększając ich zaangażowanie w trakcie ćwiczeń. Jest z doskonałych materiałów, które nie wywołują alergii na skórze. Dodatkowo nie zsuwają się z nóg, nie obcierają ich oraz nie pękają tak jak taśmy lateksowe.

Z taką taśmą wykonując trening nawet w domu bez obciążenia w ciągu 30 minut sprawisz, że pośladki będą płonąć! Gwarantuję Ci to.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie  zestaw kilkudziesięciu darmowych ćwiczeń i przykładowy trening na pośladki w formie wideo!

Dzięki temu możesz urozmaicić swoje treningi siłowe o treningi na pośladki w domu, gdy zabraknie Ci czasu wiedząc dokładnie co robić oszczędzając w ten sposób czas na szukanie ćwiczeń. Ja prezentuje Ci tylko te skuteczne i te, które działają.

Cieszę się niesamowicie, że udało mi się stworzyć dla Was taki produkt.  Z całego serca zależy mi, abyście mogły osiągać jak najlepsze efekty i kształtować pośladki dokładnie tak jak tego chcecie. Z moją gumą zrobicie to zdecydowanie szybciej

Gumy posiadają rozmiary S, M oraz L :

- L - idealny dla początkujących osób lub takich, które już trochę pracowały na gumowych taśmach

- M - idealny dla osób , które chcą trenować w domu lub na siłowni na pełnych zakresach

- S - idealny dla osób , które mają dobre czucie mięśniowe i chcą trenować w domu lub na siłowni. Niesamowicie angażują pośladki do pracy


W przypadku wątpliwości warto zaopatrzyć się w różne rozmiary, ponieważ dzięki temu wzrasta możliwość zastosowania gum w zależności od ćwiczeń.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie zupełnie za darmo przykładowe treningi z gumą oraz zestaw prawie 40 najskuteczniejszych ćwiczeń, dzięki czemu samodzielnie skomponujesz swój ulubiony trening.

Guma ta jest także świetnym narzędziem do rozwoju pracy trenerów i uatrakcyjnienia oferty klubów fitness. 

Aby zakupić gumę kliknij  SKLEP i wybierz gumy

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek